СУПЕР ЦЕНИ! ОМИЛЕНИТЕ ПРОИЗВОДИ СО - PDF

Description
ОМИЛЕНИТЕ ПРОИЗВОДИ СО СУПЕР ЦЕНИ! 1 Витамин Ц за сјајна кожа! b 149ден. a a Optimals Skin Enrgy Day Cram SPF 15 Оптималс Скин Енерџи Дневен крем СПФ 15 Освежителен, мек дневен крем со

Please download to get full document.

View again

of 12
All materials on our website are shared by users. If you have any questions about copyright issues, please report us to resolve them. We are always happy to assist you.
Information
Category:

Brochures

Publish on:

Views: 93 | Pages: 12

Extension: PDF | Download: 0

Share
Transcript
ОМИЛЕНИТЕ ПРОИЗВОДИ СО СУПЕР ЦЕНИ! 1 Витамин Ц за сјајна кожа! b 149ден. a a Optimals Skin Enrgy Day Cram SPF 15 Оптималс Скин Енерџи Дневен крем СПФ 15 Освежителен, мек дневен крем со минерали за здрав, природен сјај на кожата. Со витамин Ц и заштитен фактор мл ден. b Optimals Skin Enrgy Ey Cram Оптималс Скин Енерџи Крем за очи Формулиран за очи со витамин Ц, светлосно рефлектирачки честички и минерали за блескав изглед. 15 мл ден. 279ден. c 279ден. c Optimals Skin Enrgy Night Cram Оптималс Скин Енерџи Ноќен крем Крем со минерали и витамин Ц за обновување на енергијата на кожата додека спиете. 50 мл ден. d d Grn Fusion Blu Dram Grn Forst Bach Bronz Turquois Island d Oriflam Bauty Illuminat Ey Crayon Oрифлејм Бјути Светкава сенка за очи во стик Сенка во молив со лесна и мазна текстура. Долготрајна формула со масло од кокос за хидратација на кожата. Содржи светкави перли за интензивен сјај. 1.6 гp. 349 ден. f СУПЕР ЦЕНА! Oriflam Bauty Blu Lagoon Shadow Pncil Орифлејм Бјути Блу Лагун Сенка за очи во молив 5.4 гp. 379 ден. f Vry M Ey Envy Вери Ми Двобојна сенка за очи Откриј го уметникот во себе! Седум извонредни комбинации од нијанси за различен изглед на очите. 1.9 гp ден. 99 ден. 2 МИРИСИ КОИ ЌЕ ВЕ МАЃЕПСААТ! g Volum Eau d Toiltt Волјум Тоалетна вода Мирис кој е чиста енергија и создава добри вибрации со својата основа од лимета, срцевина од мускат и долни ноти од шеќерна трска и пачули. 50 мл ден. g h Excit by Oriflam Eau d Toiltt Ексајт бај Орифлејм Мини тоалетна вода Ароматични ноти од диња, чај и мов во лимитирано издание. 30 мл ден. h 199ден. 549ден. i j k l Fix N Go Extrm Hold Styling Gl Гел за зацврстување на косата Со хидратантен екстракт од бамбус за здрава, сјајна коса 125 мл ден. m l i Fix N Go Styling Gl Гел за стилизирање на косата Гел за волумен и обликување на косата со екстракт од семка од тиква. За сува или мокра коса. 125 мл ден. j Fix N Go Cool Wavs Hair Mist Спреј за брановиден изглед на косата Со екстракти од морски треви за хидрирање и зајакнување на влакното и УВ филтри за заштита. 100 мл ден. k Fix N Go Hairspray Лак за коса Долготраен спреј кој брзо се суши и веднаш ја зацврстува косата. Со екстракт од кактус. 150 мл ден. m North For Mn Clansing Fairnss Soap Bar Норт Фор Мен Сапун за лице 100 гp ден. 49 ден. 3 a c 169ден. b d ЕЛЕГАНТНИ ВО СЕКОЈА ПРИГОДА! a Lislott Watkins Ncklac Лиселот Воткинс Ланче Материјали: месинг, легура од цинк, облога во златна боја. Без никел. Димезнии: должина 134 cм ден. 429 ден. b Lislott Watkins Braclt Лиселот Воткинс Бразлетна Материјали: легура од цинк, железо, облога во златна боја, метална обвивка. Без никел. Димензии: надворешен дијаметар 7.4 cм, внатрешен дијаметар 6 cм ден. 349 ден. c Mirag Roll-on Eau d Toiltt Мираж Ролон тоалетна вода 10 мл ден. d Mirag Eau d Parfum Мираж Мини парфимирана тоалетна вода Совршен подарок за жената која ја сака мистеријата, сега достапна во лимитирано минијатурно издание во празнична златна боја. 4 мл ден. 199ден. Portia Lux Purs Портиа Лукс Паричник Димензии: 20 х 9 см ден. 349 ден. f 299ден. f Portia Lux Ncklac Портиа Лукс Ланче Без никел. Димензии: должина 110 см ден. 4 20514 Swti h g i g Larg Gift Bag Голема торбичка за подароци 32 см (в) x 26 см (д) x 7 см (ш) ден. 59 ден. h Oriflam Papr Bag - Big Oрифлејм Голема хартиена торбичка 32 см (в) x 26 см (ш) x 7 см (д) ден. 79 ден. i Midnight Parl Bag Миднајт Прл Торбичка за подароци Димензии: 18 x 23 x 10 см ден. 79 ден Glitzy j k Brown & Hony Glitzy Swti j Vry M Oh My Gloss Вери Ми Сјај за усни со овошен вкус Шест заводливи нијанси со извонреден сјај и неодолив вкус на овошје. 10 мл 249 ден. 99 ден Grn & Whit НЕОПХОДНИ ВО СЕКОЈА ТОРБИЧКА! k Cocktails & th City Ey Shadow Duo Коктелс & Сити Двобојна сенка за очи Нежна крем текстура за мазна апликација, долготрајност и сјај. 3 гp. 449 ден. 189 ден. m Oriflam Bauty Prssd Powdr Spongs Oрифлејм Бјути Сунѓери за нанесување камена пудра Пакување од ден. 79 ден Purpl & Pink l Oriflam Bauty Rval Kit Орифлејм Бјути Сет коректори Мат и сјајно розова и беж боја. Со витамин Б5 за хидратација,витамин Е за заштита на кожата и екстракт од камилица за смирување. 3 гp ден. 199 ден. m l 5 ЗА СОВРШЕН ИЗГЛЕД! Неодоливи усни, заводливи очи и прекрасни нокти Glowing Coral a b Brown Black Shimmring Clovr Luminous Plum Radiant Pink a Wondr Colour Lustr Вондер Калр Сјаен кармин Нова формула збогатена со бисерни пигменти кои на усните оставаат прекрасен сјај и не дозволуваат боајта да избледува. 4 гp 369 ден. 199 ден. c a Sparkling Pink b Oriflam Bauty Endlss Lash Mascara Орифлејм Бјути Маскара за издолжување на трепките Долготрајна маскара што не се размачкува и не создава грутчиња. Ги издолжува трепките до 45%. Погодна и за чувствителни очи. 8 мл 429 ден. 199 ден Brown Carat Nctarin Frost Pink Diamond Rd Strass Glowing Coral Luminous Plum Radiant Pink Shimmring Clovr Sparkling Pink c Oriflam Bauty Powr Shin Crystals Lip Gloss Орифлејм Бјути Пауер Шајн Кристален сјај за усни Лимитирано издание на овој уникатен сјај во 5 празнични нијанси. Со Кристал Меташајн технологија за совршен кристален сјај. 5 мл 399 ден. 6 d МОДЕРНА ПАЛЕТА ШМИНКИ КОЈА МОРА ДА СЕ ИМА! 899 ден. f d LA STHLM Isabl Lnns Mak-up Paltt Стокхолм Палета шминки ден. 449 ден. By Marcl Mak-up Paltt Марсел Палета шминки ден. 749 ден. f Crystal Mak-Up Brushs (st of 3) Кристал Четки за шминкање (сет од 3) ден. g LA STHLM Silvr Ncklac LA Стокхолм Ланче ден. 799 ден. h LA STHLM Silvr Braclt LA Стокхолм Бразлетна ден. 499 ден. i Full Moon Earrings Фул Мун Обетки Без никел. Димензии: дијаметар 0.7 см ден. j Full Moon Ncklac Фул Мун Ланче Без никел. Димензии: должина 70 см ден. 299 ден. g g h i h j 7 За очи со брилијантен сјај! a b 149ден Plum Surpris Emrald Grn Coppr Brown Purpl Glow Parly Whit Aqua Blu a Oriflam Bauty Shimmr Ey Dust Oрифлејм Бјути Светкава сенка за очи во прав Долготрајна пудреста сенка за очи со извонредно лесна текстура за брилијантен сјај. 2.5 гp. 399 ден. b Oriflam Bauty Wondr Colour Lipstick Орифлејм Бјути Вондер Калр Кармин 4 гp ден. 139 ден. УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА НЕГО И НЕА! c d f c USB Lamp УСБ светилка Пренослива и флексибилна лаптоп светилка со ЛЕД светло кое се напојува од УСБ кабел. Должина: 41.5 cм. Дебелина на светилката: 2.5 см ден. 239 ден. d Two of Harts Hadphon Splittr Конектор во форма на срце Димензии: 4.5 x 4 x 1.5 cм ден. 219 ден. Urban Blt Урбан Ремен Материјали: PU, легура од цинк, облога во сива боја. Без никел. Димензии: 120 x 3.3 см ден. 299 ден. f Two of Harts Mug St of 2 Ту оф Хартс Сет од 2 чаши Совршен спој, две ќерамички чаши за него и неа. Се користат во микробранова и машина за миење садови. Димензии: 8.5 x 8.5 cм. Волумен: 300 мл ден. 299 ден. 8 g h i h Sparkling Drop Parl Braclt Спарклинг Дроп Прл Бразлетна Без никел. Димензии: должина 19 см. + 3 см. синџирче за закопчување ден. 399 ден. g Forvr Earring St Форевр Сет обетки Без никел. Димензии: ѕвезда 0.7 x 0.7 cм; кругl 0.7 cм дијаметар; срце 1 x 1 cм ден. 219 ден. i Sparkling Drop Parl Ncklac Спарклинг Дроп Прл Ланче Без никел. Димензии: должина 49 см. + 6 см. синџирче за закопчување ден. 499 ден. Елегантни и секогаш прекрасни! j n n Silvr Gry Purs Силвер Греј Паричник Паричник од имитација на кожа во модерна сива боја. Димензии: 19 x 2 x 11 см ден. 499 ден. o Silvr Gry Bag Силвер Греј Ташна Сива ташна од имитација на кожа со рачки за носење преку рамо. Димензии: 36 x 10 x 31 cм ден. 899 ден. j Twin Black Bag Твин Блек Ташна Материјали: имитација на кожа, полиестер, железо, легура од цинк, најлон. Димензии: 36.5 x 3.7 x 22 cм ден. 699 ден. k k Blu Snak Manicur kit Бку Снејк Сет за маникир Тестирано од никел. Затворен: 5.2 х 10 х 1.5 cм ден. 259 ден. o l m l Mor Bag Мор Ташна Модерна ташна од имитација на кожа во црна боја со плетена рачка и украсни детали. Димензии: 33.5 x 35 x 13 cм ден ден. m Lislott Watkins Bauty Bag Лиселот Воткинс Несесер Димензии: 15 x 15 x 16.5 cм ден. 599 ден. 9 СВЕЖИ И ЕНЕРГИЧНИ ЦЕЛ ДЕН! a d c b a WTA Lisur Towl ВТА Крпа Материјал: 100% памук. Димензии: 30 x 50 см ден. 119 ден. 10 b WTA Exrcis Band ВТА Растеглива лента за вежбање Материјал: латекс. Димензии: 150 см x 12 см ден. 199 ден. c Hom Collction Mug Орифлејм Хоум Колекшн Чаша Материјал: керамика. Се користи во микробранова печка и се мие во машина за садови. Димензии: дијаметар 9 см ден. 199 ден. d Oriflam Juicr Oрифлеим Соковник ден. 599 ден. Oriflam Blndr Орифлеим Блендер ден ден. ПОКАЖЕТЕ ГО ВАШИОТ НОВ СТИЛ! h f i f Giordani Gold Handbag Џордани Голд Ташна ден ден. g Giordani Gold Bauty Cas Џордани Голд Несесер ден. 379 ден. h Giordani Gold Caml Watch Џордани Голд Часовник ден. 999 ден. i Giordani Gold Braclt Џордани Голд Бразлетна ден. 499 ден. g i j Giordani Gold Dsignbag Џордани Голд Ташна ден. 999 ден. k j k Audrina Blt Аудрина Ремен Димензии: 95 x 6.5 cм ден. 249 ден. l l Audrina Bag Аудрина Ташна Димензии: 27 x 11.5 x 23 cм ден. 599 ден. 11 ЗА ПРЕКРАСНИ НОКТИ И ОЧИ! a Tru Rd Parly Purpl a Oriflam Pur Colour Nail Polish Орифлејм Пјур Калр Лак за нокти Високо сјаен лак за нокти со широка палета на нијанси. Фантастични бои, сјаен финиш. 8 мл 229 ден. 99 ден Purpl Pink Parly Purpl Purpl Pink Tru Rd Purpl Shimmr Purpl Shimmr Black Sparkl Shimmring Silvr Black Sparkl Shimmring Silvr b Sparkl in Paris Ey Pncil Спаркл ин Париз Молив за очи Металик моливи во 3 светкави нијанси за возбудлив и драматичен изглед. 1 гp. 389 ден. 99 ден. c c Tulip Baking Glov Тулип Ракавица за готвење Димензии: 17 х 29 см ден. 249 ден. d Tulip Apron Тулип Престилка за готвење Димензии: 66 x 86 cм ден. 299 ден. f d Oriflam Bauty Quick Dry Drops Oрифлејм Бјути Капки за брзо сушење на лакот за нокти 9 мл ден. 129 ден. f Oasis Kajal Оејзис Кајал Крем туш за очи ден. 159 ден комплет од 5 40 ден комплет од ден. Производител: АМИС с.ц., Киелце, Полска Извозник: Орифлеим Козметикс СА Увозник: Орифлеим Козметика дооел - Скопје ул.м.х.јасмин, 50, 1000 Скопје, Р.Македонија Тел (02)
Related Search
Similar documents
View more...
We Need Your Support
Thank you for visiting our website and your interest in our free products and services. We are nonprofit website to share and download documents. To the running of this website, we need your help to support us.

Thanks to everyone for your continued support.

No, Thanks